Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Florentino

Është emri yt Florentino? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Florentius
Djem me tinguj të ngjashëm:Florentin, Florentyn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Florentina, Florentine, Florentyna, Florentien, Florentione
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3405 Florentino's në Facebook. Pozicioni #13784
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1925
Komente nga FlorentinoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Florentino? Voto për emrin tënd


Është emri yt Florentino? Voto për emrin tënd