Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Alyssa

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Alyssa.
Është emri yt Alyssa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Fisnik
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Adelheid
Djem me tinguj të ngjashëm:Alois, Alessio, Alex, Aalje, Aalk, Aalok, Aales, Ailesh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alesia, Alisa, Alesa, Alessia, Alkas, Alsa, Alaska, Aalase
Vlerësimi:
4.5/5
yje 233 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 165 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 166 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 165 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 202 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 203 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 329950 Alyssa's në Facebook. Pozicioni #340
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 Tagalogisht emrat - Popullore rumun emrat vajzë - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore Tagalogisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Top 100 emra të njohura në Shtetet e Bashkuara (Am - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga AlyssaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alyssa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alyssa? Voto për emrin tënd