Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Alesa

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Alesa.
Është emri yt Alesa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mbrojtësi i popullit
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alois, Alessio, Alex, Aalje, Aalk, Aalok, Aales, Ailesh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alesia, Alisa, Alyssa, Alessia, Alkas, Alsa, Alaska, Aalase
Vlerësimi:
5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Loris
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1580 Alesa's në Facebook. Pozicioni #24498
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga AlesaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alesa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alesa? Voto për emrin tënd