Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alicia

Është emri yt Alicia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Alice
Djem me tinguj të ngjashëm:Alois, Alessio, Alex, Aalje, Aalk, Aalok, Aales, Ailesh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alesia, Alisa, Alesa, Alyssa, Alessia, Alkas, Alsa, Alaska
Vlerësimi:
4.5/5
yje 329 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 227 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 226 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 222 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 311 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 309 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 468270 Alicia's në Facebook. Pozicioni #227
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Top 100 arab emrat - Top 100 suedez emrat - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore grek emrat vajzë - Popullore arab emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore korean emrat vajzë - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore francez emrat vajzë
Komente nga AliciaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alicia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alicia? Voto për emrin tënd