Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alice

Është emri yt Alice? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Adelaide
Variante:Ailie, Ailis, Alicia, Alika, Alison, Alisse, Alyse
Djem me tinguj të ngjashëm:Alois, Alessio, Alex, Aalje, Aalk, Aalok, Aales, Ailesh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alesia, Alisa, Alesa, Alyssa, Alessia, Alkas, Alsa, Alaska
Vlerësimi:
4.5/5
yje 547 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 385 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 382 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 382 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 513 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 513 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Harli
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 362170 Alice's në Facebook. Pozicioni #312
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 Po emrat - Top 100 çek emrat - Top 100 suedez emrat - Top 100 francez emrat - Top 100 italian emrat - Top 100 Swahilian emrat - Popullore Po emrat vajzë - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore turk emrat vajzë
Komente nga AlicePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alice? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alice? Voto për emrin tënd