Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alison

Është emri yt Alison? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Alice
Variante:Allison
Djem me tinguj të ngjashëm:Alkan, Aljen, Alcuin, Aljan, Alagan, Alican, Alhsom, Alycesone
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alejna, Allison, Alzan, Alcina, Allyson, Algoma, Alcinia, Alysson
Vlerësimi:
4.5/5
yje 109 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 74 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 74 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 74 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 95 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 94 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 323170 Alison's në Facebook. Pozicioni #350
Kategoritë:Emrat skocez - Popullore francez emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga AlisonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alison? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alison? Voto për emrin tënd