Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Allyson

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Allyson.
Është emri yt Allyson? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Fisnik
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alkan, Aljen, Alcuin, Aljan, Alagan, Alican, Alhsom, Alycesone
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alejna, Allison, Alzan, Alcina, Alison, Algoma, Alcinia, Alysson
Vlerësimi:
4.5/5
yje 68 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 51 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 50 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 50 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 58 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 59 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 51790 Allyson's në Facebook. Pozicioni #1607
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga AllysonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Allyson? Voto për emrin tënd


Është emri yt Allyson? Voto për emrin tënd