Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Allison

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Allison.
Është emri yt Allison? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Fisnik
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Alison
Djem me tinguj të ngjashëm:Alkan, Aljen, Alcuin, Aljan, Alagan, Alican, Alhsom, Alycesone
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alejna, Alzan, Alcina, Allyson, Alison, Algoma, Alcinia, Alysson
Vlerësimi:
4.5/5
yje 80 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 54 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 54 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 52 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 73 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 74 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 340180 Allison's në Facebook. Pozicioni #329
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore anglisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1903
Komente nga AllisonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Allison? Voto për emrin tënd


Është emri yt Allison? Voto për emrin tënd