Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alkan

Është emri yt Alkan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aljen, Alcuin, Aljan, Alagan, Alican, Alhsom, Alycesone, Aleson
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alejna, Allison, Alzan, Alcina, Allyson, Alison, Algoma, Alcinia
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 5 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 415 Alkan's në Facebook. Pozicioni #64716
Kategoritë:Emrat filluar me A - emrat Boy filluar me A - Popullore Swahilian emrat boy - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga AlkanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alkan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alkan? Voto për emrin tënd