Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aleida

Është emri yt Aleida? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Adelheid
Djem me tinguj të ngjashëm:Aldo, Ald, Aailt, Aaielt, Alt, Aled, Alhad, Alde
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alda, Alida, Aletta, Aelita, Aleta, Aldi, Alta, Aldea
Vlerësimi:
4.5/5
yje 43 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 25 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 25 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 24 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 37 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 38 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3375 Aleida's në Facebook. Pozicioni #13874
Kategoritë:Emrat Holandez
Komente nga AleidaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aleida? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aleida? Voto për emrin tënd