Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alise

Është emri yt Alise? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Adelheid
Djem me tinguj të ngjashëm:Alois, Alessio, Alex, Aalje, Aalk, Aalok, Aales, Ailesh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alesia, Alisa, Alesa, Alyssa, Alessia, Alkas, Alsa, Alaska
Vlerësimi:
4.5/5
yje 99 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 65 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 65 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 65 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 99 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 99 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Ahmed
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5625 Alise's në Facebook. Pozicioni #9323
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Top 100 letonisht emrat - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga AlisePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alise? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alise? Voto për emrin tënd