Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alysha

Është emri yt Alysha? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Adelheid
Djem me tinguj të ngjashëm:Alois, Alessio, Alex, Aalje, Aalk, Aalok, Aales, Ailesh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alesia, Alisa, Alesa, Alyssa, Alessia, Alkas, Alsa, Alaska
Vlerësimi:
4.5/5
yje 41 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 26 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 26 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 26 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 37 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 39 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25155 Alysha's në Facebook. Pozicioni #2826
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga AlyshaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alysha? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alysha? Voto për emrin tënd