Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aila

Është emri yt Aila? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ali, Aahil, Alaa, Ale, Ail, Alleluia, Allah, Aale
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alaia, Aaliyah, Alea, Ael, Aaliah, Aala, Aili, Aailyah
Vlerësimi:
5/5
yje 72 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 54 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 54 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 53 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 67 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 66 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Xhevaire
Facebook:

+/- 3965 Aila's në Facebook. Pozicioni #12268
Kategoritë:Emrat skocez - Emrat filluar me A - Emrat me 4 shkronja - Popullore fund emrat vajzë - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga AilaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aila? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aila? Voto për emrin tënd