Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alla

Është emri yt Alla? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ale
Variante:Алла
Djem me tinguj të ngjashëm:Ali, Aahil, Alaa, Ale, Ail, Alleluia, Allah, Aale
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alaia, Aaliyah, Aila, Alea, Ael, Aaliah, Aala, Aili
Vlerësimi:
4.5/5
yje 49 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 34 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 34 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 34 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 48 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 49 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 16550 Alla's në Facebook. Pozicioni #3976
Kategoritë:Emrat rusë - Popullore hebraik emrat vajzë - Popullore etiopian emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë - Popullore ukrainisht emrat vajzë
Komente nga AllaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alla? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alla? Voto për emrin tënd