Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elle

Është emri yt Elle? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ale
Djem me tinguj të ngjashëm:Elio, El, Eli, Eulalio, Eloi, Elai, Eloy, Eliyahu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ella, Ela, Elia, Eléa, Eila, Elly, Eulah, Ellie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 43 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 26 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 26 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 26 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 37 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 38 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 45530 Elle's në Facebook. Pozicioni #1772
Kategoritë:Popullore fund emrat vajzë - Popullore etiopian emrat vajzë
Komente nga EllePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elle? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elle? Voto për emrin tënd