Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eila

Është emri yt Eila? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Evelyn
Djem me tinguj të ngjashëm:Elio, El, Eli, Eulalio, Eloi, Elai, Eloy, Eliyahu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ella, Ela, Elia, Eléa, Elly, Eulah, Ellie, Elli
Vlerësimi:
4.5/5
yje 38 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 26 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 26 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 26 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 37 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 36 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2695 Eila's në Facebook. Pozicioni #16491
Kategoritë:Emrat irlandez - Popullore fund emrat vajzë
Komente nga EilaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eila? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eila? Voto për emrin tënd