Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Evelyn

Është emri yt Evelyn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Eva
Variante:Eila, Eileene, Eilene, Evaleen, Evalina, Evaline, Evalyn, Evelin, Evelina, Eveline, Evelyne, Evelynn, Evelynne
Djem me tinguj të ngjashëm:Epelaima
Vajza me tinguj të ngjashëm:Evelin, Evelina, Evelyne, Evelien, Evalina, Eveleen, Evaline, Evaleen
Vlerësimi:
4.5/5
yje 678 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 475 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 470 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 469 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 614 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 611 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 291685 Evelyn's në Facebook. Pozicioni #384
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 rumun emrat - Top 100 etiopian emrat - Top 100 spanjisht emrat - Top 100 Tagalogisht emrat - Top 100 portugalisht emrat - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë - Popullore etiopian emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë
Komente nga Evelyn


Evelyn ( 0 vjeç) 2019-05-20
Më pëlqdn shum ky emër

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Evelyn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Evelyn? Voto për emrin tënd