Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eveline

Është emri yt Eveline? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Evelyn
Djem me tinguj të ngjashëm:Evelyn, Epelaima
Vajza me tinguj të ngjashëm:Evelin, Evelina, Evelyne, Evelien, Evalina, Eveleen, Evaline, Evaleen
Vlerësimi:
4.5/5
yje 165 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 61 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 60 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 61 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 150 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 146 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8115 Eveline's në Facebook. Pozicioni #6961
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Popullore holandez emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga EvelinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eveline? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eveline? Voto për emrin tënd