Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Eleana

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Eleana.
Është emri yt Eleana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Fisnik
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ale
Djem me tinguj të ngjashëm:Elion, Elian, Elon, Elham, Elwyn, Elman, Elwin, Elioenai
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elina, Eleni, Eliana, Elma, Elin, Ellen, Elaine, Elene
Vlerësimi:
5/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 19 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Helena, Rajmonda, Spiridhula
Facebook:

+/- 2550 Eleana's në Facebook. Pozicioni #17151
Kategoritë:Emrat greke - Emrat me 6 shkronja - Popullore grek emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Eleana


Eleana ( 16 vjeç) 2016-07-22
Shm I pelqyer nga te gjithe dhe le gjithnje sharm
Jorgo Tane ( 0 vjeç) 2019-07-22
Shpetimi i jetes time.

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eleana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eleana? Voto për emrin tënd