Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Spiridhula

Është emri yt Spiridhula? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Vajza me tinguj të ngjashëm:Spyridoula
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Spiri
Emrat e vëllezërve:Elisjan
Emrat e motrave:Eleana
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat me 10 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 10 shkronja
Komente nga SpiridhulaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Spiridhula? Voto për emrin tënd


Është emri yt Spiridhula? Voto për emrin tënd