Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elon

Është emri yt Elon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Elion, Elian, Elham, Elwyn, Elman, Elwin, Elioenai, Elmo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elina, Eleni, Eliana, Eleana, Elma, Elin, Ellen, Elaine
Vlerësimi:
5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 20 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Enea, Egzona, Gresa
Facebook:

+/- 2660 Elon's në Facebook. Pozicioni #16649
Kategoritë:Emrat e Afrikës - Emrat e shkurtër - Popullore Po emrat boy - Popullore etiopian emrat boy - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja - Emrat Top1000 amerikanë në 1885
Komente nga ElonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elon? Voto për emrin tënd