Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elioenai

Është emri yt Elioenai? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Elion, Elian, Elon, Elham, Elwyn, Elman, Elwin, Elmo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elina, Eleni, Eliana, Eleana, Elma, Elin, Ellen, Elaine
Vlerësimi:
4.5/5
yje 59 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 37 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 36 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 37 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 51 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 51 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 80 Elioenai's në Facebook. Pozicioni #215477
Kategoritë:Emrat Hebreje - Popullore spanjisht emrat boy
Komente nga ElioenaiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elioenai? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elioenai? Voto për emrin tënd