Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Estrela

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Estrela.
Është emri yt Estrela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:një yll
Gjinia:Femër
Origjina:
Vajza me tinguj të ngjashëm:Estrella, Estrelle
Vlerësimi:
4.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 4 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Hodo, Elidjan, Elvis
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 225 Estrela's në Facebook. Pozicioni #100819
Kategoritë:Emrat Hebreje
Komente nga Estrela


Estrela ( 14 vjeç) 2020-03-08
Me pelqen shume

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Estrela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Estrela? Voto për emrin tënd