Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Livia

Është emri yt Livia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Olivia
Djem me tinguj të ngjashëm:Lope, Livio, Lup, Levi, Lobo, Levy, Luif, Lapo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Liva, Lupe, Lavi, Lavia, Love, Lava, Lebibe, Lealba
Vlerësimi:
4.5/5
yje 240 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 170 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 169 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 167 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 224 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 220 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Paola
Facebook:

+/- 18080 Livia's në Facebook. Pozicioni #3685
Kategoritë: - Emrat Anglisht - Emrat me 5 shkronja - Top 100 sllovak emrat - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga LiviaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Livia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Livia? Voto për emrin tënd