Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Levy

Është emri yt Levy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Levi
Djem me tinguj të ngjashëm:Lope, Livio, Lup, Levi, Lobo, Luif, Lapo, Lubbe
Vajza me tinguj të ngjashëm:Livia, Liva, Lupe, Lavi, Lavia, Love, Lava, Lebibe
Vlerësimi:
4.5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 16 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8335 Levy's në Facebook. Pozicioni #6804
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e shkurtër - Emrat Top1000 amerikanë në 1899
Komente nga LevyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Levy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Levy? Voto për emrin tënd