Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Livio

Është emri yt Livio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lope, Lup, Levi, Lobo, Levy, Luif, Lapo, Lubbe
Vajza me tinguj të ngjashëm:Livia, Liva, Lavi, Lupe, Lavia, Love, Lava, Lebibe
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1690 Livio's në Facebook. Pozicioni #23296
Kategoritë:Emra italiane - Popullore italian emrat boy
Komente nga LivioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Livio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Livio? Voto për emrin tënd