Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Love

Është emri yt Love? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lope, Livio, Lup, Levi, Lobo, Levy, Luif, Lapo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Livia, Liva, Lupe, Lavi, Lavia, Lava, Lebibe, Lealba
Vlerësimi:
4/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 104350 Love's në Facebook. Pozicioni #915
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore suedez emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1888
Komente nga LovePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Love? Voto për emrin tënd


Është emri yt Love? Voto për emrin tënd