Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Levi

Është emri yt Levi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Lavey, Levia, Levy, Lewi, לֵוִי
Djem me tinguj të ngjashëm:Lope, Livio, Lup, Lobo, Levy, Luif, Lapo, Lubbe
Vajza me tinguj të ngjashëm:Livia, Liva, Lavi, Lupe, Lavia, Love, Lava, Lebibe
Vlerësimi:
4.5/5
yje 161 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 88 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 89 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 88 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 128 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 126 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 102895 Levi's në Facebook. Pozicioni #923
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat e shkurtër - Top 100 turk emrat - Emrat popullore Twente - Popullore arab emrat boy - Popullore turk emrat boy - Popullore rumun emrat boy - Popullore lituanez emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Popullore hungarez emrat boy
Komente nga LeviPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Levi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Levi? Voto për emrin tënd