Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Liva

Është emri yt Liva? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lope, Livio, Lup, Levi, Lobo, Levy, Luif, Lapo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Livia, Lavi, Lupe, Lavia, Love, Lava, Lebibe, Lealba
Vlerësimi:
4.5/5
yje 101 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 79 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 79 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 77 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 96 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 97 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1345 Liva's në Facebook. Pozicioni #27551
Kategoritë:Top 100 letonisht emrat - Emra daneze Top 100 2010 - Popullore danez emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë
Komente nga LivaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Liva? Voto për emrin tënd


Është emri yt Liva? Voto për emrin tënd