Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ervin

Është emri yt Ervin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ervine, Erbin, Erben, Erpan, Earvin, Erfan, Ervyn, Erivan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ervina, Erfani, Eravana, Ervana, Ervan, Erfini
Vlerësimi:
4.5/5
yje 58 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 43 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 44 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 43 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 55 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 54 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Marseda, Julian
Emrat e motrave:Elisabeta, Elda, Eliza, Erjola Mara, Aurela, Lejla
Facebook:

+/- 25255 Ervin's në Facebook. Pozicioni #2816
Kategoritë:Emrat skocez - Emrat me 5 shkronja - Popullore rumun emrat boy - Popullore italian emrat boy - Popullore slloven emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore hungarez emrat boy - Popullore etiopian emrat boy - Popullore bulgarian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1893
Komente nga ErvinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ervin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ervin? Voto për emrin tënd