Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ervyn

Është emri yt Ervyn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:ervin
Djem me tinguj të ngjashëm:Ervin, Ervine, Erbin, Erben, Erpan, Earvin, Erfan, Erivan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ervina, Erfani, Eravana, Ervana, Ervan, Erfini
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 110 Ervyn's në Facebook. Pozicioni #170400
Kategoritë:Emrat skocez
Komente nga ErvynPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ervyn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ervyn? Voto për emrin tënd