Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ervina

Është emri yt Ervina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ervin, Ervine, Erbin, Erben, Erpan, Earvin, Erfan, Ervyn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Erfani, Eravana, Ervana, Ervan, Erfini
Vlerësimi:
4/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 11 vota
Pseudonime:Eri, Vina, Ina
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Gjilberta, Lusiana
Facebook:

+/- 3455 Ervina's në Facebook. Pozicioni #13648
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga ErvinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ervina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ervina? Voto për emrin tënd