Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Loredana

Është emri yt Loredana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Liridon, Lertn, Loredan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lordon, Lourdena, Liridona
Vlerësimi:
4.5/5
yje 68 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 40 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 39 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 38 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 66 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 65 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8640 Loredana's në Facebook. Pozicioni #6614
Kategoritë:Top 100 rumun emrat - Popullore rumun emrat vajzë
Komente nga LoredanaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Loredana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Loredana? Voto për emrin tënd