Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eltion

Është emri yt Eltion? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Eldin, Elton, Eldon, Elidon, Eldan, Eldwyn, Elden, Eledon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eltina, Eldina, Eltien, Eltine, Eldine, Elidiane, Eldiene, Elielton
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Elt, Elti, Eltion Skenderbeu
Emrat e vëllezërve:Edmond
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 130 Eltion's në Facebook. Pozicioni #150726
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga EltionPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eltion? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eltion? Voto për emrin tënd