Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ankita

Është emri yt Ankita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Anna
Djem me tinguj të ngjashëm:Amjed, Amgad, Ansat, Amjad, Amistad, Anh Kiệt, Angada, Amnchadh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Annunziata, Ankti, Annunciata, Anstey, Anggita, Anchita, Amicitia, Annuziata
Vlerësimi:
4.5/5
yje 136 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 120 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 118 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 117 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 120 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 116 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 60110 Ankita's në Facebook. Pozicioni #1435
Kategoritë:Emrat Hindu - Top 100 Hindi emrat - Popullore Hindi emrat vajzë
Komente nga AnkitaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ankita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ankita? Voto për emrin tënd