Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Annunciata

Është emri yt Annunciata? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Annunziata
Djem me tinguj të ngjashëm:Amjed, Amgad, Ansat, Amjad, Amistad, Angada, Anh Kiệt, Amnchadh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Annunziata, Ankti, Anstey, Anggita, Ankita, Anchita, Amicitia, Annuziata
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 60 Annunciata's në Facebook. Pozicioni #269780
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga AnnunciataPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Annunciata? Voto për emrin tënd


Është emri yt Annunciata? Voto për emrin tënd