Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anajda

Është emri yt Anajda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Amjed, Amgad, Ansat, Amjad, Amistad, Anh Kiệt, Angada, Amnchadh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Annunziata, Ankti, Annunciata, Anstey, Anggita, Ankita, Anchita, Amicitia
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Geri
Emrat e motrave:Samanda, Athina
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat Girl duke filluar me A
Komente nga AnajdaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anajda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anajda? Voto për emrin tënd