Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Annunziata

Është emri yt Annunziata? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Annunciata
Djem me tinguj të ngjashëm:Amjed, Amgad, Ansat, Amjad, Amistad, Angada, Anh Kiệt, Amnchadh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ankti, Annunciata, Anstey, Anggita, Ankita, Anchita, Amicitia, Annuziata
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 315 Annunziata's në Facebook. Pozicioni #79099
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga AnnunziataPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Annunziata? Voto për emrin tënd


Është emri yt Annunziata? Voto për emrin tënd