Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ankti

Është emri yt Ankti? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Amjed, Amgad, Ansat, Amjad, Amistad, Anh Kiệt, Angada, Amnchadh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Annunziata, Annunciata, Anstey, Anggita, Ankita, Anchita, Amicitia, Annuziata
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Ankti's në Facebook. Pozicioni #1322219
Kategoritë:Emrat amerikanë
Komente nga AnktiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ankti? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ankti? Voto për emrin tënd