Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Amjad

Është emri yt Amjad? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Amjed, Amgad, Ansat, Amistad, Anh Kiệt, Angada, Amnchadh, Anugtaha
Vajza me tinguj të ngjashëm:Annunziata, Ankti, Annunciata, Anstey, Anggita, Ankita, Anchita, Amicitia
Vlerësimi:
5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 32915 Amjad's në Facebook. Pozicioni #2266
Kategoritë:Emrat Hindu
Komente nga AmjadPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Amjad? Voto për emrin tënd


Është emri yt Amjad? Voto për emrin tënd