Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Amicitia

Është emri yt Amicitia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Amjed, Amgad, Ansat, Amjad, Amistad, Anh Kiệt, Angada, Amnchadh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Annunziata, Ankti, Annunciata, Anstey, Anggita, Ankita, Anchita, Annuziata
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Amicitia's në Facebook. Pozicioni #1326756
Kategoritë:Emra latin
Komente nga AmicitiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Amicitia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Amicitia? Voto për emrin tënd