Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Geri

Është emri yt Geri? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Gerry
Djem me tinguj të ngjashëm:Gary, Gore, Gur, Garey, Garry, Grey, Ger, Geury
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gohar, Grea, Gera, Guru, Gerry, Gery, Gry, Groa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Anajda
Facebook:

+/- 37770 Geri's në Facebook. Pozicioni #2034
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga GeriPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Geri? Voto për emrin tënd


Është emri yt Geri? Voto për emrin tënd