Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Grey

Është emri yt Grey? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gary, Gore, Gur, Garey, Garry, Ger, Geury, Geary
Vajza me tinguj të ngjashëm:Geri, Gohar, Grea, Gera, Guru, Gerry, Gery, Gry
Vlerësimi:
4/5
yje 43 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 27 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 26 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 26 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 35 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 35 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10510 Grey's në Facebook. Pozicioni #5698
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga GreyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Grey? Voto për emrin tënd


Është emri yt Grey? Voto për emrin tënd