Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Gary

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Gary.
Është emri yt Gary? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:fortë me shtizë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Garrett or Gareth. Now a name in itself.
Djem me tinguj të ngjashëm:Gore, Gur, Garey, Garry, Grey, Ger, Geury, Geary
Vajza me tinguj të ngjashëm:Geri, Gohar, Grea, Gera, Guru, Gerry, Gery, Gry
Vlerësimi:
4.5/5
yje 68 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 43 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 43 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 42 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 66 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 66 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1062110 Gary's në Facebook. Pozicioni #77
Kategoritë:Emra gjermanë - Top 100 anglisht emrat - Popullore anglisht emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1910
Komente nga GaryPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gary? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gary? Voto për emrin tënd