Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gerry

Është emri yt Gerry? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Gerard
Variante:Geri
Djem me tinguj të ngjashëm:Gary, Gore, Gur, Garey, Garry, Grey, Ger, Geury
Vajza me tinguj të ngjashëm:Geri, Gohar, Grea, Gera, Guru, Gery, Gry, Groa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 32 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 27 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 136140 Gerry's në Facebook. Pozicioni #731
Kategoritë:Popullore etiopian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1931
Komente nga GerryPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gerry? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gerry? Voto për emrin tënd