Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aman

Është emri yt Aman? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ayaan, Aayan, Amo, Ayman, Ame, Amey, Aahan, Anay
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anna, Amina, Ana, Amaya, Amena, Aina, Aahna, Anaya
Vlerësimi:
4.5/5
yje 167 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 131 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 133 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 129 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 127 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 128 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 116730 Aman's në Facebook. Pozicioni #836
Kategoritë:Emrat e Afrikës - Emrat e shkurtër - Top 100 Hindi emrat - Popullore Hindi emrat boy - Emrat popullore në Pakistan - Emrat popullore djalë në Pakistan - Top 100 emra të njohura në Pakistan - Emrat popullore djalë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga AmanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aman? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aman? Voto për emrin tënd