Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dimple

Është emri yt Dimple? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dhanpal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dimplal, Donnavil, Dimpel, Dimpal, Dea Nabila, Donna Bell, Dhammpali
Vlerësimi:
4.5/5
yje 27 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 23 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 25 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 25 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25625 Dimple's në Facebook. Pozicioni #2792
Kategoritë:Popullore Hindi emrat vajzë - Popullore Tagalogisht emrat vajzë
Komente nga DimplePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dimple? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dimple? Voto për emrin tënd