Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Afreen

Është emri yt Afreen? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Abran, Abarran, Abram, Avram, Abramo, Abhiram, Abharan, Abrahamo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Abrienne, Abrianna, Abriana, Abarrane, Avaron, Avarona, Aubrianna, Afraima
Vlerësimi:
4.5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5990 Afreen's në Facebook. Pozicioni #8864
Kategoritë:Emrat Hindu - Popullore Hindi emrat vajzë
Komente nga AfreenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Afreen? Voto për emrin tënd


Është emri yt Afreen? Voto për emrin tënd