Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Abran

Është emri yt Abran? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Abraham
Djem me tinguj të ngjashëm:Abarran, Abram, Avram, Abramo, Abhiram, Abharan, Abrahamo, Abrahán
Vajza me tinguj të ngjashëm:Abrienne, Abrianna, Abriana, Abarrane, Afreen, Avaron, Avarona, Aubrianna
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 695 Abran's në Facebook. Pozicioni #44671
Kategoritë:Emrat Spanjisht
Komente nga AbranPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Abran? Voto për emrin tënd


Është emri yt Abran? Voto për emrin tënd