Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Abram

Është emri yt Abram? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Abraham
Djem me tinguj të ngjashëm:Abran, Abarran, Avram, Abramo, Abhiram, Abharan, Abrahamo, Abrahán
Vajza me tinguj të ngjashëm:Abrienne, Abrianna, Abriana, Abarrane, Afreen, Avaron, Avarona, Aubrianna
Vlerësimi:
3/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8675 Abram's në Facebook. Pozicioni #6597
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat Top1000 amerikanë në 1901
Komente nga AbramPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Abram? Voto për emrin tënd


Është emri yt Abram? Voto për emrin tënd